Hvem hva hvor 2014

Fra Viteboka
Hopp til: navigasjon, søk

Hovedstyret

Formand: Martin Tveten
Viceformand: Jørn Mjelva
Økonomiansvarlig: Tomas Midttun Tobiassen
Eksternansvarlig: Christian Strandenæs
Markedsansvarlig: Henrik Anthony Odden Sandberg
Foreningsansvarlig: Andrea Othilie Rognan
Koordinator: Nora Indrehus
Rekrutteringsansvarlig: Ubesatt

Administrasjonen

Administrasjonsleder: Kai Roger Vatne
Arrangementsansvarlig: Bjørn Torjus Hanssen
Teknisk ansvarlig: Jostein Skaret
Daglig leder CNAS: Kalle Fostervoll
Driftssjef CNAS: Pika Kolstad
Barsjef CNAS: Stefan Karlsson
Slottsmesteransvarlig: Rikke Svensen
Vaktsjef: Dagfinn Hessen Paust
UiO-ansvarlig: James

Desisjonsutvalget

Martha Hansen Møkkelgjerd
Sing In Ng
Ada Moe Fause
Torkil Vederhus

Vår 2014

Foreningsledere

Tappetårnet: Kim Kristensen
Cinema Neuf: Helene Aalborg
Fotoklubben: Bjørnar Berge
Kulturutvalget: Håkon Søiland
Teater Neuf: Andreas Slørdahl
Konsertforeningen Betong: Helge Brekke
OSTV: Remi Aure Reksten
Radio Nova

  • Ansvarlig redaktør: Erlend Buflaten
  • Daglig leder: Solveig Skår

KSHB: Lasse Lundin
Galleri Neuf: Nina Flatnes Bratbak
Lillesalen konsertserie: Martin Ulvin
Soiree på Neuf: Miriam Rintelen
Regimet: Aleksander Madsen
Studentersangfundet: Kaja Katrine Gulseth
DKSF: Lars Madsen
Oslo Grønne Studenter: Geir Storli Jensen
Sosialdemokratene: Ådne Hindenes
Venstrealliansen: Mari Amdahl Heglum
Feministisk Forum: Thea Baugstø

Utvalgsledere

Kommunikasjonsavdelingen, nå Medieavdelingen: Linn Seime Pettersen
Interngruppa: Henrik Bottilsrud
Arrangementsutvalget: Simone Brassien

Representantskapets sekretariat

Tobias Vidarssønn Langhoff
Øyvind Berg Hansen
William Sæbø

Medlemsmøtesekretariatet

Andreas Slørdahl
Malene Bøyum
Magnar Grønvik Müller

Høst 2014

Foreningsledere

Tappetårnet: Kim Kristensen
Cinema Neuf: Mona Sjøli
Fotoklubben: Bjørnar Berge
Kulturutvalget: Hanne Linn Skogvang
Teater Neuf: Fanny Brandvol Hohle
Betong: Helge Brekke
OSTV: Remi Aure Reksten
Radio Nova

KSHB: Lasse Lundin
Galleri Neuf: Katarina Holløkken Hammer
Lillesalen konsertserie: Martin Ulvin
Soiree på Neuf: Miriam Rintelen
Regimet: Aleksander Madsen
The Shadow Project: Simon Ingebrigtsen
DKSF: Lars Madsen
Oslo Grønne Studenter: Geir Storli Jensen
Sosialdemokratene: Heidi Bang
Venstrealliansen: Axel Fjeldavli
Feministisk Forum: Thea Baugstø

Utvalgsledere

Kommunikasjonsavdelingen, nå Medieavdelingen: Linn Seime Pettersen
Interngruppa: Henrik Bottilsrud
Arrangementsutvalget: Simone Brassien

Representantskapets sekretariat

Tobias Vidarssønn Langhoff
Øyvind Berg Hansen
Andreas Slørdahl

Medlemsmøtesekretariatet

Malene Bøyum
Magnar Grønvik Müller